Izvor: B92, 12.Sep.2020, 11:14
Rusija: Procenat novozaraženih 0,5 odsto
Moskva -- U poslednja 24 sata broj novozaraženih kovidom 19 u Rusiji porastao je za još 5.488 slučajeva, ukupno na 1.057.362 od početka pandemije.
TAS S izveštava da dnevni porast broja novozaraženih u poslednjih 28 dana ne prelazi 0,5 odsto.
Ukupan broj oporavljenih kovid pacijenata, sa jučerašnjih 5.428, iznosi 873.535, saopštio je danas ruski krizni štab navodeći da se oporavilo 82,6 odsto zaraženih.
Ukupan broj preminulih kovid pacijenata u Rusiji je 18.484, a u poslednja 24 sata 119 ljudi podleglo je ovoj smrtonosnoj bolesti.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





