Izvor: Studio B, 12.Jan.2016, 10:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rubrika pet pitanja- pet odgovora
Čukarica, Banovo brdo - stalna gledateljka ponovo se javila i nije zadovoljna odgovorom GO Čukarica; kaže da je ranije kupila dva lokala Ul. Straška Pindžura 4 i 4A, s tim što je jedan bio legalan, a drugi samo delom.
Podnela je zahtev za legalizaciju ali Opština je pre 5 godina srušila oba objekta i sada je tu parking. Ponavlja da je oštećena, ali pošto „nema para za vrhunske advokate", pita šta da radi i ko treba da joj nadoknadi štetu.
Od Odeljenja >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << za građevinsku inspekciju i izvršenja GO Čukarica dobili smo novi odgovor u kome stoji da u ovom Odeljenju i dalje ne znaju o kojim se objektima radi, pa je potrebno je da im sugrađanka dostavi brojeve predmeta postupaka koji su vođeni u Građevinskoj inspekciji












