Izvor: Studio B, 03.Jun.2015, 10:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rubrika "Pet pitanja pet odgovora"

Gledalac je osoba sa invaliditetom i nije u mogućnosti da obilazi grobno mesto svoje majke, ali kada je njegov komšija nedavno bio tamo, prišli su mu neki ljudi i tražili za poliranje ploče 2.000, a za obnovu slova 1.000 dinara.

Kada se gledalac obratio upravi groblja, rečeno mu je da su to prevaranti i da se obrati Pogrebnim uslugama; dobio je br. tel. šefa održavanja, ali mu se niko nije javio. Pita šta da radi. (Dragan)

Odgovor JKP „Pogrebne usluge": >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<

S obzirom da gledalac nije precizirao o kom groblju se radi, po broju telefona koji je dobio, verujemo da se radi o Novom groblju. Usluge o kojima naš sugrađanin govori, odnosno poliranje ploče kolumbarijuma i obnavljanje slova zaista spadaju u delokrug rada službe Održavanja JKP „Pogrebne usluge". Međutim, važno je napomenuti da su imajući u vidu površinu Novog groblja od preko 30 hektara, zaposleni u službi održavanja vrlo često na terenu. Mi ćemo, u tom smislu broj telefona našeg sugrađanina proslediti kolegama iz održavanja, koji će kontaktirati našeg sugrađanina Dragana, u cilju dogovora o eventualnoj realizaciji pomenutih usluga.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.