Izvor: Nezavisne Novine, 18.Apr.2016, 10:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rogatica: Pokušao da je siluje u svojoj kući

ROGATICA - Pripadnici Policijske stanice Rogatica uhapsili su juče Š.H., zbog sumnje da je pokušao da siluje E.R., potvrđeno je "Nezavisnim" iz policije.

Naime, ona je istog dana, u sedam časova, patroli policije Policijske stanice Rogatica prijavila da je on u noći 15. i 16. aprila u njegovoj kući pokušao da izvrši obljubu nad njom.

"Prijavila je da je to pokušao da uradi u prisustvu S.M. i M.Z. On je, kako je prijavila, insistirao da imaju seksualni odnos >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << na šta ona nije pristala, te da ju je uz upotrebu fizičke snage i držeći nož u rukama dirao po tijelu", saopšteno je iz policije.

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Istočno Sarajevo koji je naredio preduzimanje potrebnih mjera i radnji na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

"U službene prostorije policijske stanice  pozvani su  S.M. i M.Z. koji  su u svojstvu svjedoka potvrdili navode oštećene. U Domu zdravlja Rogatica  izvršen je pregled  E.R. te su konstatovane povrede u vidu hematoma, krvnih podliva i ogrebotina po tijelu", naveli su iz policije.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.