Izvor: Vesti-online.com, 11.Sep.2010, 02:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rezolucija o Kosmetu pouka za RS
Kandidat Saveza za demokratsku Srpsku za predsednika Republike Srpske Dragan Kalinić smatra da usvajanje Rezolucije Srbije o Kosmetu u UN treba da bude pouka za sve stranke u RS, koje posle izbora treba da se okupe oko jedinstvene strategije protiv stvaranje unitarne BiH.
"Sigurno će uslediti pritisci na RS u vezi sa rekonstrukcijom BiH i stvaranjem unitarne države", rekao je Kalinić na tribini stranke u Novom naselju Janja.
Kalinić je poručio je da će, ukoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << bude izabran na tu funkciju, učiniti sve da život u RS bude bolji i da njen opstanak ne bude doveden u pitanje.
Kandidat SzDS za poslanika u Narodnoj skupštini RS Slobodan Subotić poručio je biračima da izađu na izbore i da glasaju za najbolje, ističući da je SzDS bolji od drugih, jer se bori za bolji život običnog čoveka.
Nastavak na Vesti-online.com...








