Izvor: Radio Slobodna Evropa, 16.Jan.2013, 19:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Reakcije na izveštaj FH: U BiH politička drama, a ne sloboda
Formiranje vlasti nakon dugog odlaganja i postupno reduciranje međunarodne suprevizije predstavljaju napredak u ostvarenju političkih sloboda u Bosni i Hercegovini iz ugla Freedom Housa. No, iz ugla BiH slika je drugačija.
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Povezane vesti
Reakcije na izveštaj FH: U BiH politička drama, a ne sloboda
Izvor: Cafe.ba, 17.Jan.2013, 14:15
U Izvještaju o slobodama u svijetu, koji je objavio Freedom House, Bosna i Hercegovina svrstana je ponovno u djelomično slobodne zemlje.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








