Izvor: RTS, 12.Sep.2013, 17:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rasvetljeno ubistvo u Beogradu
Policija rasvetlila ubistvo mladića koji je sa teškim ranama ostavljen ispred Urgentnog centra 7. septembra u Beogradu, gde je dva dana kasnije preminuo. Uhapšen osumnjičeni.
Beogradska policija razrešila ubistvo mladića koji je sa teškim ranama ostavljen ispred Urgentnog centra 7. septembra, saopšteno je iz MUP-a Srbije.
Ubijen mladić je D. S. (1989) iz Beograda.
Policija je uhapsila A. K. (1991) iz Beograda, zbog sumnje da je 7. septembra, u svom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << stanu na Ceraku, iz pištolja, za koji nije imao dozvolu, pucao u glavu D. S, a potom ga dovezao i ostavio ispred ulaza Urgentnog centra.
Osumnjičenom je određeno policijsko zadržavanje, nakon čega će, uz krivičnu prijavu biti priveden dežurnom istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.
Beograđanin uhapšen zbog ubistva
Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Sep.2013
Beogradska policija uhapsila je A.K. (22) osumnjičenog za ubistvo D.S (24) iz Beograda, koji je sa teškim povredama 7. septembra ostavljen ispred Urgentnog centra, gde je preminuo dva dana kasnije.















