Izvor: BBC na srpskom, 01.Jul.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rastu tenzije u Turskoj

Zapovednik kopnenih jedinica turske vojske, general Ilker Basbug, pozvao je na mir nakon što su uhapšena dvojica poznatih penzionisanih generala.

Nastavak na BBC na srpskom...



Povezane vesti

Vojska poziva na mir u Turskoj

Izvor: Mondo, 02.Jul.2008, 14:37

Zapovednik kopnenih snaga turske vojske, general Ikler Basbug u sredu je pozvao na mir u zemlji, pošto su dva generala u penziji uhapšena u okviru policijske istrage o zaveri protiv vlasti.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BBC na srpskom. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BBC na srpskom. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.