Rasel Brend opet časti

Izvor: Mondo, 28.Sep.2012, 22:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rasel Brend opet časti

Prvo je jednog beskućnika nahranio i okupao u svojoj kući, a sada je celu grupu častio ručkom u jednom holivudskom kafe-restoranu.

Britanski komičar Rasel Brend, od razvoda sa Keti Peri nikako da se skrasi, ali pored burnog ljubavnog života, on se brine i o beskućnicima koje svakodnevno sreće tokom šetnji Los Anđelesom.

Rasel je posle časova joge, koje drži njegova devojka, bez i malo blama stao da popriča sa nekoliko beskućnika, ponudio im vodu, a onda ih odveo i na klopu.

Bravo Rasele.

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.