Rapid-Vojvodina, direktan prenos na RTV1

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Avg.2012, 22:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVI SAD -

Fudbaleri novosadske Vojvodine nisu uspeli da se plasiraju u četvrto kolo kvalfikacija za Ligu Evrope, pošto su večeras u Beču u revanš utakmjci trećeg kola izgubili od Rapida rezultatom 2:0 (0:0).

U prvoj utakmici, odigranoj pre sedam dana u Novom Sadu, Vojvodina je pobedila 2:1.

Novosađane su samo tri minuta delila od velikog uspeha, jer je u 90. minutu rezultat bio 0:0.

Odluka je pala u prvom minutu nadoknade vremena, kada je glavni sudija dosudio jedanesterac za Rapid, koji nije postojao.

Alar je postigao gol, a pet minuta kasnije su razočarani igrači Vojvodine primili i drugi pogodak. Strelac je bio Bojd.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.