Izvor: RTS, 12.Sep.2009, 14:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ranjena devojka u teškom stanju
Devojka koju je u petak, u blizini Doma Narodne skupštine Srbije u Beogradu, napao nožem nevenčani suprug i naneo joj teške telesne povrede i dalje je u teškom zdravstvenom stanju.
Elvira Z. (22), koja je u petak izbodena nožem u centru Beograda i dalje je u teškom zdravstvenom stanju, rečeno je agenciji Beta u Urgentnom centru.
Portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović naveo je da devojka ima teške povrede, da je smeštena na odelenju hirurgije >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i da lekari prate njeno stanje.
Na uglu ulice Kneza Miloša i Bulevara kralja Aleksandra, u blizini Doma Narodne skupštine Srbije, Rama H. (37) u petak je nožem naneo teške telesne povrede bivšoj nevenčanoj supruzi, koja je nakon toga prebačena u Urgentni centar na odelenje reanimacije.
Prema pisanju medija, Rama H. napao je Elviru Z. jer ga je napustila, a zatim se predao policiji.








