Izvor: N1 televizija, 28.Mar.2017, 15:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radulović: Najjača smo opozicija, a nema nas u medijima
Predsednički kandidat pokreta "Dosta je bilo" Saša Radulović izjavio je da su taj pokret i on "malo zastupljeni u medijima" u predizbornoj kampanji.
"Nema nas nigde u medijima, a najjača smo opoziciona parlamentarna opcija. To treba nešto da vam govori. Pokušavaju da nas ignorišu i na taj način uplaše ljude da pomisle da od ovoga nema ništa i da čitavi izbori prođu tek tako", rekao je Radulović.
Kako se navodi u saopštenju, on je ocenio da je razlog za ignorisanje >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << u medijima porast njegove prepoznatljivosti, u šta je imao prilike da se uveri u razgovoru sa građanima Srbije u mestima koja je posetio.
"Imamo ozbiljnu šansu da dodjemo do drugog kruga. Mislim da stojimo izuzetno dobro", rekao je Radulović.















