RUSI SPREČILI TERORISTIČKI NAPAD: Pronađeni eksploziv i oružje

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Dec.2020, 10:51

RUSI SPREČILI TERORISTIČKI NAPAD: Pronađeni eksploziv i oružje

Ruska bezbednosna služba sprečila teroristički napd u Dagestanu

Ruska Federalna služba bezbednosti (FSB) u saradnji sa Ministarstvo unutrašnjih poslova Rusije sprečili su teroristički napad u gradu Mahačkala u Dagestanu.

FSB je saopštila da je razotkrila članove ćelije terorističke organizacije Islamska država koji su pripremali teroristički napad Mahačkali, a da su četvorica terorista privedena, prenosi Ria novosti.

U saopštenju se precizira >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da su članovi ćelije planirali da postave bombu u nekoj od zgrada dagenstanske administracije, a da zatim izvedu i oružani napad na pripadnike MUP u Dagestanu.

Kod njih je pronađen eksploziv, oružje, municija, a u telefonima prepiska s koordinatorima akcije u inostranstvu.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.