Rems i Marsej podelili bodove

Izvor: Sportski Žurnal, 15.Mar.2014, 00:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rems i Marsej odigrali su nerešeno 1:1 u prvom meču 29. kola Lige 1.
(FOTO: AP)
Pošto je prvo poluvreme prošlo bez golova, domaći tim poveo je u 67. minutu preko Devoa.
Bod gostujućem Marseju obezbedio je Andre-Pjer Žinjak deset minuta pre kraja meča.
Marsej se nalazi u „crnoj“ seriji jer je u poslednja tri kola bez pobede. Pored ovog remija, u prethodna dva kola zabeležio je poraze.

Izvor: Sportski Žurnal, 15.Mar.2014

Hetafe i Granada remizirali su rezultatom 3:3 u utakmici 28. kola La Lige.. Domaćin  je već u šestom minutu posle solo prodora i sjajnog šuta Rumuna Ćiprijana Marike poveo sa 1:0.. Riki je u 35. minutu izjednačio rezultat pošto je sjajno primio loptu u šesnaestercu domaćina i potom precizno...

Lil i Nant bez golova, Veskovac i Ninkov ne odustaju od Evrope

Lil i Nant igrali su bez golova u utakmici 29. kola francuske Lige 1.. (FOTO: AP). Lil je i posle ovog remija ostao na trećoj poziciji, koja na kraju sezone vodi u Ligu Šampiona.. Što se tiče Nanta, iako je imao ambicije da se bori za Evropu, ipak posle serije loših rezultata i osam utakmica bez...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.