REKORDER: Petar Vulović vodi 65 stečajeva

Izvor: Kurir, 02.Dec.2012, 07:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

REKORDER: Petar Vulović vodi 65 stečajeva

Pored ovog stečajnog upravnika, čak njih 73 vodilo više od 15 stečajnih postupaka

BEOGRAD - Svaka mu čast!

Od svih stečajnih upravnika u Srbiji Petar Vulović je rekorder, pošto je dosad vodio čak 65 postupaka, a među njima ima zaključenih, obustavljenih i aktivnih, prenosi Tanjug.

Kako je Tanjugu rečeno u Agenciji za licenciranje stečajnih upravnika, Vulovića su za upravnika u svim tim postupcima imenovali privredni sudovi u Čačku >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i Kraljevu.

Vulović je, prema podacima sa sajta Agencije, licencu dobio pre godinu dana, a nije jedini stečajni upravnik koji je imao „pune ruke“ posla, budući da je njih 73 vodilo više od 15 stečajnih postupaka.

U proteklih godinu i po dana vođeno je više od 100 disciplinskih postupaka zbog nepravilnosti u radu stečajnih upravnika i u najvećem broju slučajeva izrečene su odgovarajuće mere (opomene i kazne) i pojačan nadzor. Bez licence je u istom periodu ostalo devet stečajnih upravnika.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

REKORDER: Petar Vulović vodi 65 stečajeva

Izvor: medio.rs, 02.Dec.2012

Pored ovog stečajnog upravnika, čak njih 73 vodilo više od 15 stečajnih postupaka

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.