REKAO MU DUH DEDE: Dečak (8) se oženio sa babom (61)

Izvor: Kurir, 25.Feb.2013, 16:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

REKAO MU DUH DEDE: Dečak (8) se oženio sa babom (61)

Dečak Saneleu Masilela, koji ima samo osam godina, iz Zimbabvea oženio se sa vremešnom Helen Šabangu (61), a svadbenom veselju su prisustvovale obe porodice.

Da stvar bude još čudnija, venčanju sa 100 zvanica prisustvovao je i nevestin muž Alfred (65) i njihovo petoro dece.

Patricija Masilela (46), dečakova tetka, objasnila je da to njima nije čudno jer su samo uradili ono što je rekao duh mladoženinog dede.

"Saneleu je dobio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ime po pokojnom dedi koji se nikada nije oženio sa devojkom u beloj venčanici, pa se javio dečaku i rekao mu da to uradi, a on je izabrao Helen. Njegova porodica je celu situaciju ozbiljno shvatila pa su prošle godine kupili mladu, a nedavno i venčanje jer veruju da tako žele preci", objasnila je tetka.

Za njih je to u stvari kao ritual i veoma su se zabavili.

"Udata sam i ima petoro dece, ali znam da je to ono što su preci žele. Ovo je kao ritual i mi se samo igramo sada", objasnila je nevesta.

I mladoženja je veoma srećan što je ispunio dedinu želju.

"Rekao sam majci da želim da se oženim, izabrao sam Helen jer je stvarno volim i srećan sam što sam se oženio.

Međutim, nastaviću školu, a kada porastem oženiću se sa svojom vršnjakinjom", ispričao je Saneleu.

Alfred, mladin dugogodišnji suprug, uopšte se nije protivio i nije imao nikakvih problema da ispuni ono što su preci želeli i veoma je srećan zbog toga.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.