Izvor: B92, 07.Okt.2000, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RADNICI PREUZELI ELEKTROTEHNU
Radnici beogradskog trgovinskog preduzeca "Elektrotehna" preuzeli su u subotu direkciju u Karadjordjevoj ulici, saopstio je Nezavisni sindikat te firme. Oko 250 radnika koji su, kako je navedeno u saopstenju, manipulacijama predsednice privrednog suda u Beogradu, Milene Arezine i bivseg direktora Velimira Smolica, isterani sa posla, u subotu su se vratili u preduzece. Direktor Darinka Dugic pozivala je sve radnike da u ponedeljak, 9. oktobra budu na svojim radnim mestima, kako bi ovo trgovinsko preduzece pocelo sa normalnim radom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










