Izvor: Nezavisne Novine, 10.Mar.2026, 14:26
Puhovac: Goriva ima dovoljno, Republika Srpska priprema ograničenje marže
BANJALUKA - Neće biti nikakvog problema, oni imaju zalihe nafte i naftnih derivata, a Vlada RS će na sljedećoj sjednicu donijeti uredbu o ograničenju marže, rekao je Ned Puhovac, ministar trgovine i turizma RS, nakon sastanka sa distributerima i trgovaca naftnih derivata.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Ministar Ned Puhovac: Odmah sam natočio rezervoar goriva i nabavio nešto hrane
Izvor: Nezavisne Novine, 10.Mar.2026, 15:32
BANJALUKA - To je taj psihološki efekat, a mi svi, prvi ja sam se odlučio da naspem pun rezervoar goriva, i da nabavim nešto hrane, rekao je Ned Puhovac, ministar trgovine i turizma RS, komentarušući to što su građani Republike Sprske pohrlili da naprave zalihe.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



