Pucnjava u Baru, nema povređenih

Izvor: Kurir, 20.Feb.2014, 11:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pucnjava u Baru, nema povređenih

Nepoznata osoba ispalila je više hitaca na O.B. (27) u Makedonskoj ulici u kojoj napadnuti muškarac živi

PODGORICA - U Baru je rano jutros došlo do oružanog napada na O.B. (27), ali srećom on nije povređen, saopštila je crnogorska policija.

Kako se navodi, nepoznata osoba ispalila je u pravcu O.B. više projektila iz vatrenog oružja, ali je on u pucnjavi ostao nepovređen. Do pucnjave je došlo u Makedonskoj ulici u Baru, ispred zgrade u kojoj O.B. stanuje.

Policija je saopštila da je obavila uviđaj, a u toku je istraga o ovom napadu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.