Izvor: RTS, 27.Feb.2009, 13:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pucnjava na Novom Beogradu
U pucnjavi na Novom Beogradu, noćas ranjen devetnaestogodišnji mladić. Istraga je u toku.
U noćašnjem obračunu dve grupe mladića u ulici Narodnih heroja na Novom Beogradu, ranjena je jedna osoba.
Pucnjava se dogodila oko jedan sat posle ponoći. Kako reporter RTS-a nezvanično saznaje, više mladića sedelo je na klupi u parku kad im je prišla druga grupa momaka. Iz te grupe, jedan od mladića otvorio je vatru i u pucnjavi je ranjen Vladimir >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Milanović (19).
Odmah nakon što je policija dobila obaveštenje o tom događaju, primećen je veliki broj policajaca na terenu kao i veliki broj vozila Intervetne brigade kako patroliraju kroz taj deo Novog Beograda.
Ranjeni mladić je van životne opasnosti, saznaje RTS. Istraga će utvrditi za sada nepoznate motive koji su prethodili pucnjavi.


















