Izvor: RTS, 06.Okt.2013, 18:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pucnjava na Novom Beogradu, dvoje ranjeno
Dve osobe ranjene na Novom Beogradu, u pucnjavi u restoranu "Korjeni". Policija traga za osobama koje su odgovorne za pucnjavu.
U pucnjavi u restoranu na Novom Beogradu dve osobe su ranjene, a policija traga za osobama koje su izazvale incident.
Agenciji Beta je u policiji rečeno da se pucnjava desila u restoranu "Korjeni" u ulici Jurija Gagarina.
U MUP-u kažu da je do pucnjave došlo oko 16.50 sati i da su, za sada dve nepoznate osobe, pucale na druge >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dve osobe.
"Nepoznata lica su ispalila više hitaca i dvoje ljudi je ranjeno", kažu u policiji.
Za sada nije poznat motiv napada.
Portparolka beogradske Hitne pomoći Nada Macura rekla je agenciji Beta da su u pucnjavi ranjena dva muškarca od kojih jedan ima 43, a drugi 30 godina.
"Muškarac oko 43 godine zadobio je prostrelnu ranu šake i kolena, a drugi ranjeni ima prostrelnu ranu desne potkolenice i levog stopala", rekla je Macura.
Macura je rekla da su obojica ranjenih prebačeni u Urgentni centar i da nisu gubili svest.







