Pucnjava na Baščaršiji, napadač bio u kostimu Deda Mraza

Izvor: B92, 15.Dec.2020, 20:26

Pucnjava na Baščaršiji, napadač bio u kostimu Deda Mraza

Dve osobe povređene su u pucnjavi koja se dogodila večeras oko 18 sati na Baščaršiji u Sarajevu.

Pucnjava se dogodila u blizini Slatkog ćošeta, a napadač je u begu.

Napadač koji je večeras ranio dve osobe na sarajevskoj Baščaršiji bio je odeven u kostim Deda Mraza, javlja Klix.ba.

Prema rečima očevidaca, muškarac u kostimu Deda Mraza užurbano je hodao ulicom, nakon čega je izvadio pištolj i počeo da puca u pravcu dva muškarca i jedne devojke.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Očevici su rekli da im je napadač pucao u noge, nakon čega je pobegao u pravcu Katedrale.

U pucnjavi su povređene dve osobe, a iz sarajevske policije ranije su kazali da su zadobile lakše povrede.

Policija intenzivno traga za počiniocem.

Kako su naveli iz MUP-a Kantona Sarajevo za Klix.ba, dve osobe koje su povređene prilikom pucnjave imaju lakše povrede i nisu u životnoj opasnosti.

Obavlja se uviđaj na mestu pucnjave, nakon čega će biti poznato i više informacija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.