Pucnjava i napad nožem u Tutinu, jedan mrtav

Izvor: B92, 09.Jul.2016, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pucnjava i napad nožem u Tutinu, jedan mrtav

Tutin -- Jedna osoba je ubijena u pucnjavi u selu Delimeđe u opštini Tutin, dok je druga dovezena ranjena u novopazarski zdravstveni centar. Uhapšen osumnjičeni.

Policija u Novom Pazaru uhapsila je S. N. (47) iz Tutina zbog sumnje da u selu u opštini Tutin hicem iz pištolja usmrtio muškarca starog 46 godina, saopštio je MUP.

Kako je Tanjugu ranije danas rekao načelnik Hiruskog odeljenja novopazarske bolnice doktor Kemal Brničani, jedna osoba je preminula u vožnji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do Novog Pazara, a drugoj se stanje stabilizuje.

On je kazao da su u zdravstvenom centru spremni dočekali povređene, ali da je jedan osoba podlegla povredama tokom vožnje.

"Učinili smo sve što smo mogli, ali spasa nije bilo", naveo je Brničanin.

Pucnjava se dogodila oko 11.30.

Sumnja se da je S. N. (47) počinio krivično delo ubistvo i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Na mesto događaja došao je i sedamnaestogodišnji sin ubijenog muškarca, koji se tereti da je nožem naneo povrede osumnjičenom.

Policija radi na rasvetljavanju svih činjenica i okolnosti tog događaja.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.