Pucano na funkcionere HDZ 1990

Izvor: Vesti-online.com, 20.Sep.2010, 15:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pucano na funkcionere HDZ 1990

Nepoznate osobe pucale su noćas iz automatskog oružja na prostorije HDZ 1990 u Orašju i na kuće funkcionera i članova ove stranke - Perice Jelečevića, koji je ministar rada i socijalne politike FBiH, zatim Ive Vincetića i na knjižaru Vidana Janjića, saopšteno je iz HDZ-a 1990. Očekuje se izvještaj policije o ovim događajima.

Iz HDZ-a 1990 saopšteno je da su noćas u Hercegovini ponovo uništavani plakati ove stranke i Hrvatske koalicije HDZ 1990 - HSP BiH.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.