Izvor: Blic, 27.Dec.2011, 02:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Prvi glas Srbije" slavio do zore
Posle velike žurke u beogradskom klubu “Dobrila” kojoj Davor Jovanović nije prisustvovao jer je pobedu slavio u krugu porodice uz tamburaše, sinoć je došao na žurku klubu "Diva Lounge" koji se nalazi u okviru Grand kazina Beograd, veoma raspoložen i sa devojkom. Otpevao je nekoliko pesama, a bodrili su ga ostali finalisti, kao i članovi žirija i voditelji. Davor, Nevena, Igor, Filip i Dušan ostaće dobri prijatelji i posle takmičenja
Druženje je bilo zakazano za >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << 21 čas, a među prvima su stigli Filip Mitrović i Dušan Kurtić. Brzo su im se pridružili i superfinalisti Nevena Đorđević i Igor Terzija, a kada je ušao pobednik Davor Jovanović, svi pogledi su bili upereni u njega.
Proslavi su prisustvovali i članovi žirija, kao i Marija Kilibarda i druga lica "Prve" televizije, kao i organizatori ovog velikog takmičenja kroz koje je prošlo više od 5.000 kandidata.
Davor Jovanović je iskoristio priliku da prisutne počasti izvođenjem nekoliko hitova poput "Ti si mi u krvi" Zdravka Čolića, kao i jednom malo drugačijom pesmom od onih na koje nas je pobednik navikao - "Đelem, đelem".
Njegovi prijatelji i učesnici ovog takmičenja su bili veoma raspoloženi pa su đuskali zajedno sa njim, i pozdravili velikim aplauzom svako njegovo izvođenje. Uz piće i zakusku, i ova žurka je potrajala do jutarnjih sati.
Povezane vesti: Davor Jovanović: Presrećan sam zbog pobede Davor Jovanović je "Prvi glas Srbije"
Prvi glas Srbije slavio do zore FOTO
Izvor: medio.rs, 27.Dec.2011
Posle velike žurke u beogradskom klubu Dobrila kojoj Davor Jovanović nije prisustvovao jer je pobedu slavio u krugu porodice uz tamburaše, sinoć je došao na žurku klubu "Diva Lounge" koji se nalazi u okviru Grand kazina Beograd, veoma raspoložen i sa devojkom. Otpevao je nekoliko pesama, a bodrili...







