Izvor: Nezavisne Novine, 01.Jan.2026, 10:41

Prva godišnjica tragedije na Cetinju: 13 mrtvih, grad i dalje pamti nevino stradale

CETINJE - Na Cetinju su danas, 1.januara, zastave spuštene na pola koplja u znak sjećanja na prvu godišnjicu tragedije, kada je u krvavom piru ubijeno više osoba među kojima i dvoje djece.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Na Cetinju obeležena godišnjica tragedije, zastave na pola koplja

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Jan.2026

Godišnjica tragedije koja se dogodila 1. januara prošle godine, u kojoj jeubijeno 14 ljudi uključujući i napadača, obeležena je danas na Cetinju, kod spomenika Lovćenska vila, gde su građani u tišini zapalili sveće i odali poštu stradalima, dok su zastave širom Cetinja spuštene na pola koplja.  

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.