Pronađena dva tela kod Čačka

Izvor: RTS, 29.Apr.2010, 19:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pronađena dva tela kod Čačka

U selu Lipnica kod Čačka pronađena beživotna tela dvojice muškaraca. Uzrok smrti istražuje policija.

Čačanska policija saopštila je da su oko 12 časova u selu Lipnica, pronađena beživotna tela Miloja Ostojića (59) i Dejana Kolovića (33), obojice iz tog mesta.

Miloje Ostojić je bio ujak Dejana Kolovića, saopštila je policija.

U saopštenju je navedeno da su na lice mesta izašli istražni sudija Višeg suda u Čačku, Viši javni tužilac i policijski službenici Policijske uprave u Čačku i Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.

Policija preduzima intenzivne mere i radnje na rasvetljavanju ovog slučaja.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.