Prognoza: Sunčano i toplo, do 28 stepeni

Izvor: S media, 05.Okt.2011, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prognoza: Sunčano i toplo, do 28 stepeni

U Srbiji će posle svežeg jutra biti sunčano i toplo vreme, sa najvišom dnevnom temperaturom do 28 stepeni, saopštio je RHMZ.

U Srbiji će posle svežeg i ponegde maglovitog jutra biti sunčano i toplo, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

Duvaće slab vetar promenljivog smera. Jutarnja temperatura biće od pet do 13, a najviša dnevna od 25 do 28 stepeni.

U Beogradu će jutro takodje biti sveže, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << a u toku dana sunčano i toplo. Duvaće slab vetar promenljivog smera. Jutarnja temperatura biće 13, a najviša dnevna 27 stepeni.

Tom Henks "uleteo" u vremensku prognozu!

Vremenska prognoza i na Gugl mapsu (VIDEO)

Meteorolozi čekaju super-kompjuter

U Srbiji će u petak doći do naoblačenja i zahladjenja sa kišom, a u subotu i nedelju se očekuje oblačno i hladnije vreme, vetrovito, mestimično s kišom, u višim planinskim predelima sa susnežicom i snegom.

Do razvedravanja će doći u nedelju na severu, a u ponedeljak i utorak u svim krajevima uz porast temperature. Slične vremenske prilike se narednih dana očekuju i u Beogradu.

(Agencije)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.