
Izvor: NoviMagazin.rs, 08.Okt.2024, 17:18
Prof. Stevanović odgovorio na prozivke ministarke Đedović Handanović o litijumu
Profesor Rudarsko-geološkog fakulteta u penziji Zoran Stevanović izjavio je za N1 da nisu tačni navodi ministarke rudarstva i energetike Dubrakve Đedović Handanović da se nije zalagao za zabranu litijuma u vreme kada je bio član komisije za izradu Zakona o rudarstvu.
Pogledaj vesti o: Penzija
Povezane vesti
Hidrolog Stevanovic: Jesam protiv ovakvog rudarenja - protiv projekta Jadar
Izvor: PrviPrviNaSkali.com, 08.Okt.2024
Profesor Rudarsko-geoloskog fakulteta u penziji Zoran Stevanovic izjavio je za N1 da nisu tacni navodi ministarke rudarstva i energetike Dubrakve djedovic H&anovic da se nije zalagao za zabranu litijuma u vreme kada je bio clan komisije za izradu Zakona o rudarstvu. .Ministarka H&anovic je pital..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.