Prišao je devojčici (9) s leđa i naterao je da popije CRVENU PILULU: Majka je zatekla bez svesti, policija sumnja na trovanje!

Izvor: SrbijaDanas.com, 13.Jan.2021, 20:10

Prišao je devojčici (9) s leđa i naterao je da popije CRVENU PILULU: Majka je zatekla bez svesti, policija sumnja na trovanje!

Devetogodišnja devojčica iz Ašerslebena, u Nemačkoj, onesvestila se nakon što ju je nepoznati muškarac prisilio da proguta "crvenu pilulu"

Mala Melina je izjavila da joj je muškarac prišao s leđa u ponedeljak ujutru dok je pravila Sneška Belića u dvorištu ispred kuće i zapretio je da će nauditi njenoj majci ako ne proguta pilulu, koja je ličila na bombonu.

Devojčica ju je stavila u usta i samo se pretvarala da je žvaće, ali joj je uprkos tome odmah pozlilo.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
- Otišla sam u grmlje i ispljunula tabletu. Posle toga mi se zavrtelo u glavi - ispričala je za RTL.

Ušavši u kuću, onesvestila se u predsoblju. Majka Anja ju je zatekla kako leži pored svoje povraćke. Bila je veoma bleda i majka nije mogla da je podigne, pa je pozvala lekara. Već na putu do bolnice Melini je bilo bolje, ali je podvrgnuta ispitivanju kako bi se utvrdilo o kakvoj je supstanci reč. Majka Anja zahvaljuje bogu što je Melina pljunula bombonu.

- Stavila ju je u usta jer se uplašila za mene - kaže ona.

Uz Melilininu pomoć koja je opisala muškarca policija je napravila njegov foto-robot, koji će razdeliti po gradu. - Budući da se onesvestila, moguće da je u pitanju trovanje - izjavila je portparol policije. Rezultati anailze još nisu objavljeni. U toku je ispitivanje dokaza prikupljenih na licu mesta. Povedena je istraga zbog sumnje na prinudu i nanošenje teške telesne povede, prenosi "The Sun".

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.