Izvor: Nezavisne Novine, 13.Nov.2015, 19:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prijem za mis BiH uoči puta u Kinu
PRNJAVOR - Načelnik opštine Prnjavor, Siniša Gatarić, danas je u svom kabinetu organizovao prijem za Marijanu Marković, aktuelnu mis Bosne i Hercegovine.
"Želim da se zahvalim načelniku opštine što je organizovao ovaj prijem i što mi je pružio finansijsku pomoć za put u Kinu", izjavila je Markovićeva.
Misica u srijedu putuje u Kinu na svjetsko takmičenje na kom očekuje što bolji plasman, ali ističe da joj je fakultet uvijek na prvom mjestu i ukoliko bude >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << imala vremena, uz studije će se baviti i modelingom.
Osim lijepog iskustva i dobrih rezultata, načelnik je Marijani poželio da u Kini na najbolji način predstavi kako Bosnu i Hercegovinu i Republiku Srpsku, tako i opštinu Prnjavor.
(NN/opstinaprnjavor.net)
Nastavak na Nezavisne Novine...






