Prijem povodom Dana  Italije

Izvor: RTS, 03.Jun.2010, 00:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prijem povodom Dana Italije

Dan Italije obeležen u italijanskoj ambasadi u Beogradu. Ambasador Armando Varikio poručio premijeru Cvetkoviću i članovima kabineta da je saradnja dve zemlje u usponu i da Italija podržava evropske integracije Srbije.

Prijemom u ambasadi Italije u Beogradu obeležen je Dan Republike Italije, na kome je prisustvovao premijer Srbije Mirko Cvetković sa članovima kabineta.

Italijanski ambasador Armando Varikio ocenio je da je privredna saradnja dve zemlje dobra i >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da je u usponu i naglasio da Italija podržava evropske integracije Srbije.

Prijemu su prisustvovali i zamenik premijera Ivica Dačić, potpredsednik vlade Božidar Đelić, ministri Diana Dragutinović, Verica Kalanović, Jasna Matić, Nebojša Bradić, predstavnici paralmentarnog, privrednog, kulturnog i sportskog života grada i Republike, diplomatskog kora i crkveni velikodostojnici.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.