Izvor: RTS, 19.Avg.2013, 13:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prijave zbog otključane pošte u Skoplju
Protiv desetoro zaposlenih u pošti u Skoplju policija podnela krivične prijave jer su propustom omogućili milionsku krađu.
Makedonska policija podnela je krivične prijave protiv desetoro zaposlenih u makedonskoj pošti jer su propustom omogućili milionsku krađu iz jedne pošte u Skoplju.
Policija ih je prijavila zbog nesavesnog rada u službi zato što nijedna bezbednosna vrata pošte nisu bila zaključana 26. jula, kada se dogodila pljačka.
Dve vreće >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << s novcem bile su u nezaključanoj kancelariji bez ikakvog fizičkog obezbeđenja, te su lopovi za manje od jednog minuta ušli kroz širom otvorena zadnja vrata pošte i otišli s novcem.
Odneto 13.660.000 makedonskih denara što je 221.620 evra.




