Izvor: Nezavisne Novine, 18.Feb.2020, 10:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pretresi u Banjaluci zbog droge

BANJALUKA – Pripadnici banjalučke policije, u saradnji sa Upravom za organizovani i teški kriminalitet, sprovode na području grada operativnu akciju kodnog naziva "Vidikovac", koja je usmjerena na otkrivanje i dokazivanje krivičnih djela iz oblasti zloupotrebe opojnih droga.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

PRETRESI U BANJALUCI Oduzeta veća količina narkotika, PALO OSAM DILERA

Izvor: Blic, 18.Feb.2020

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka u saradnji sa Upravom za organizovani i teški kriminalitet od jutros provode akciju “Vidikovac” koja je usmerena na borbu protiv zloupotrebe opojnih droga, potvrdila je za Srpskainfo portparol PU Banjaluka Danijela Mučibabić.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.