Pretežno sunčano i malo toplije - do osam stepeni

Izvor: B92, 16.Feb.2018, 02:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pretežno sunčano i malo toplije - do osam stepeni

Beograd -- U Srbiji će posle jutarnjeg mraza i magle biti pretežno sunčano i malo toplije, dok će doći do naoblačenja sa kratkotrajnom slabom kišom, saopštio je RHMZ.

Vetar će biti slab, promenljivog smera. Najniža temperatura kretaće se od minus pet do minus jedan, a najviša od tri do osam stepeni Celzijusa.

U Beogradu će sutra ujutro biti slab mraz i magla, a tokom dana pretežno sunčano i malo toplije. U toku noći će doći do naoblačenja sa kratkotrajnom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << slabom kišom. Vetar će biti slab, promenljivog smera. Najniža temperatura će biti minus jedan, a najviša sedam stepeni Celzijusa.

U Srbiji će u subotu na severu biti umereno oblačno, na jugu pretežno sunčano. Uveče naoblačenje, u toku noći na severu slaba kiša. Od nedelje se predviđa pretežno oblačno i hladnije s kišom i snegom.

U Beogradu se predviđa slično vreme u istom periodu.

Biometeorološka rognoza za petak, 16. februar 2018:

Očekuje se relativno povolјna biometeorološka situacija koja će pogodovati većini hroničnih bolesnika. Izvesna opreznost u jutarnjim časovima se savetuje osobama sa srčanim obolјenjima i astmatičarima. Problemi sa snom i glavobolјa su moguće meteoropatske reakcije.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.