Preminuo novinar Nebojša Pešić

Izvor: NoviMagazin.rs, 06.Okt.2018, 10:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preminuo novinar Nebojša Pešić

Dugogodišnji novinar i urednik u Novom magazinu Nebojša Pešić preminuo je noćas posle duge bolesti u 58 godini.

Nebojša je rođen 1960. godine u Paraćinu. Završio je smer međunarodne studije na Fakultetu političkih nauka u Beogradu.

Novinarskim poslom je počeo da se bavi 1983. godine u Politici Ekspres, a kasnije je radio u mnogim medijima, između ostalog za Radio Politika, Kurir, Balkan, Srpski telegraf, kao i nedeljnik Novi magazin.

Pokretač >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << je nedeljnika „Fleš“ koji se 90-tih kao analitični magazin borio protiv vladajuće politike Slobodana Miloševića.

Nebojša je iza sebe ostavio dve ćerke.

Vreme i mesto sahrane biće naknadno objavljeni.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.