Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Okt.2011, 20:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Preminuo Pančevac u Zabeli
POŽAREVAC -
Zatvorenik Bojan Jovanović iz Dolova, kod Pančeva, koji izdržava zatvorsku kaznu u KPZ Zabela, preminuo je u utorak, a lekari su konstatovali smrt kad su ga zatvorski službenici istog dana dovezli u požarevačku bolnicu, piše Blic.
Izvori bliski zatvorskim vlastima navode da je preminuli Bojan Jovanović (31) služio zatvorsku kaznu u 8. paviljonu, na zatvorskoj ekonomiji.
Taj paviljon je poluotvorenog i otvorenog tipa i u njemu se nalaze osuđeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << za lakša dela i osuđenici kojima je zatvorska kazna pri kraju, a svojim dobrim vladanjem su dobili taj status.
Prema tvrdnjama izvora lista, pokojni Jovanović bolovao je od bronhijalne astme pa se pretpostavlja da je smrt nastupila kao posledica bolesti, ali će tačan uzrok biti potvrđen nakon obdukcije.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...










