
Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Okt.2021, 15:52
Premijerka ODBRUSILA Tepićevoj nakon sramnih napada: “HALUCINACIJE su sasvim ok” (FOTO)
""Lajkujem" nekad i Kajri Irvinga"
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa na svom Tviteru “otkrila” je pratiocima da premijerka Srbije Ana Brnabić lajkuje njene objave. Predsednica Vlade ubrzo joj je uputila odgovor.
- Draga Marinika, ja Vas “lajkujem” još od kada ste otkrili da se kokoške u Moroviću drogiraju. “Lajkujem” nekad i Kajri Irvinga, kada napiše da je zemlja ravna ploča. Računam da su halucinacije, u nedostaku >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << drugih talenata, sasvim ok - odbrusila joj je Brnabić.
Inače, Kajri Irving je najveći čudak u NBA ligi, najpoznatiji po tome što je jedne sezone odlučio da pred svaki meč okadi prostor oko terena, takođe je i jedan od zagovornika teorije o ravnoj zemlji.
Nastavak na SrbijaDanas.com...