Premijer liga: Slavio i Liverpul, građani u finišu slomili Aston Vilu

Izvor: Vesti-online.com, 04.Okt.2014, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer liga: Slavio i Liverpul, "građani" u finišu slomili Aston Vilu

Vicešampion Engleske Liverpul, posle nekoliko loših rezultata, uspeo je da slavi na Enfildu protiv VBA 2:1, u sedmom kolu Premijer lige.

Prvenac za Liverpul: Adam Lalana

Brendon Rodžers ostavio je Marija Balotelija na klupi, šansu su dobila novajlije iz Sautemptona, Lalana i Lambert i "redsi" su slavili i nagovestili bolje dane.

Lalana je u 35. minutu postigao prvenac za Liverpul. Gosti iz Birmingema su izjednačili početkom >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << drugog poluvremena, ali je Henderson u 61. minutu doneo tri boda timu sa Enfilda.

Golovima Jaje Turea i Serhia Aguera u finišu susreta, Mančester Siti je pobedio Aston Vilu u Birmingemu.

Rezultati sedmog kola Premijer lige: Hal - Kristal Palas 2:0 (Diame 60, Jelavić 89), Lester - Barnli 2:1 (Šlup 33, Marez 40 - Kitli 39), Liverpul - VBA 2:1 (Lalana 35, Henderon 61 - Berainjo 56 penal), Sanderlend - Stouk 3:1 (Vikam 4, Flečer 23, 79 - Adam 15), Svonsi - Njukasl 2:2 (Boni 17, Retlidž 50 - Sise 43, 75), Aston vil - Mančester Siti 0:2 (Ture 82, Aguero 88).

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.