Izvor: Blic, 11.Mar.2013, 10:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potrošači u delovima Rakovice, Vračara i Zemuna narednih dana bez vode
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u opštinama Rakovica, Vračar i Zemun potrošači u pojedinim ulicama tokom narednih dana ostaće bez vode.
Kako je saopštio "Beogradski vodovod", zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Rakovica sutra od 8 do 18 sati bez vode će ostati potrošači u naseljima Kanarevo Brdo, Miljakovac 1 i 2 i Kneževac.
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Vračar, u sredu 13. marta od 9 do 16 sati bez >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << vode će ostati potrošači u ulicama Gospodara Vučića između ulica Maksima Gorkog i Veljka Milićevića i Maksima Gorkog između ulica Sime Igumanova i Gospodara Vučića.
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Zemun, od srede 13. marta u 22 sata do četvrtka 14. marta u 24 časa bez vode će ostati potrošači u Ulici Svetozara Miletića.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su autocisterne.
- Molimo potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe. Ekipe Beogradskog vodovoda će se truditi da radove završe u najavljenom roku - kažu u JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Za sve dodatne informacije potrošači mogu da se obrate Kontakt centru JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" na telefon 3-606-606, a informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb adresi www.bvk.rs.
Povezane vesti: Zbog radova na proizvodnom pogonu "Makiš" delovi grada u utorak bez vode Stanari Bilećke i Ulice pukovnika Pejovića sutra bez vode "Zelenilo" poseklo javor da bi stanari Bulevara despota Stefana dobili vodu Sutra bez vode deo Vračara Sutra bez vode delovi Vračara i Zemuna




