Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Mar.2009, 21:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Posle nesreće, Halid Bešlić se pridigao
SARAJEVO - Najveća pevačka zvezda BiH Halid Bešlić, koji je početkom meseca zadobio teške povrede u saobraćajnoj nesreći, ustao je iz bolničke postelje i, uz pomoć fizioterapetua, hodao desetak minuta, prenose danas bosanski mediji.
Njegov sin Dino izrazio je optimizam i nadu da bi njegov otac uskoro, kako je rekao, mogao nastupiti i u zagrebačkoj Areni.
"Hodao je, uslovno rečeno, dugo. Čak je u jednom trenutku prihvatio svu svoju težinu, a jednoj je >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << doktorki zapevao pesmu koju je tražila", izjavio je medijima direktor Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu Faris Gavrankapetanović.
U narednih pet dana Bešlić bi, prema njegovim rečima, trebalo da bude premešten sa odeljenja intenzivne nege.
Bešlić je nesreći zadobio teške povrede glave, oka i jezika.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...























