Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Okt.2024, 11:18

Poslanik Petković: Ministarstvo odbrane i vojni vrh da saopšte šta je sa našim vojnicima u Libanu

Poslanik Ekološkog ustanka Goran Petković pozvao je danas ministrarstvo odbrane i Generalštab (GŠ) Vojske Srbije (VS) da saopšte javnosti šta se dešava sa pripadnicima VS angažovanim u misiji UNIFIL u Libanu, "u kojem je, trenutno rat, ako je ikada, decenijama unazad, i prestajao".

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Povezane vesti

Petković (Ekološki ustanak): Šta se dešava sa srpskim vojnicima u Libanu?

Izvor: Danas, 12.Okt.2024

Poslanik Ekološkog ustanka Goran Petković, pukovnik u penziji, pozvao je danas Ministarstvo odbrane i Generalštab Vojske Srbije (VS) da saopšte u kakvoj su situaciji i stanju pripadnici VS koji su angažovani u misiji Ujedinjenih nacija u Libanu (UNIFIL).

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.