Izvor: Blic, 04.Mar.2012, 10:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Posetite Rim za 259 evra
Onlajn portal "SuperOdmor.rs" predlaže vam da spakujete kofere i zaputite se u Rim, i to po ceni od samo 259 evra po osobi. U društvu drage osobe ili prijatelja možete uživati u lepotama Italije već sredinom marta.
Ako još niste imali prilike da posetite glavni grad Italije, sada je prava šansa za to. Zahvaljujući ponudi portala "SuperOdmor.rs" možete provesti četiri noćenja sa doručkom u Rimu po ceni od samo 259 evra. U iznos je uračunat avionski prevoz.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
U ponudu je uključen obilazak znamenitosti, među kojima su Fontana di Trevi, Španski Trg, Panteon, Navona i druge. Moguće su i fakultativne posete crkvi svetog Petra, vatikanskim muzejima, Sikstinskoj kapeli i izlet do šoping centra "Castel Romano".
Preporučujemo vam da ručate ili večerate u nekom od lokalnih restorana gde možete probati nacionalne specijalitete kao što su pasta i pica. Ne propustite priliku da posetite barove i klubove koji rade po celu noć, ali rezervišite svoje mesto na vreme.
Polazak je zakazan za 14. mart, a zahvaljujući ponudi portala "SuperOdmor.rs" možete uštedeti deset evra, s obzirom na to da je stara cena iznosila 269 evra po osobi.
Povezane vesti: Provedite Dan žena u Rimu Posetite romantičnu Veneciju za 100 evra Posetite Rim za 215 evra Odmarajte se u Beču za samo 155 evra Proslavite Dan zaljubljenih u Veneciji za samo 99 evra










