Izvor: Mondo, 26.Feb.2019, 16:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Posao za decu stradalih policajaca
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović uručio je danas rešenje za prijem u radni odnos za 130 članova porodica poginulih i ranjenih policajaca i poručio da Srbija mora da poštuje i pamti ono što su ti ljudi učinili za nju.
Foto: MONDO/Petar Stojanović
Njihova žrtva ne sme biti zaboravljena, to moraju svi znati - imena ljudi koji su poginuli za ovu zemlju da bi mi mogli da slobodno koračamo, istakao je Stefanović.
On je rekao da su deca >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << tih policajaca sada porasla i da je red da se oni prime u radni odnos, kako bi se na taj način zahvalilo stradalim policajcima i žrtvi koju su podneli za Srbiju.
Oni su naši heroji u plavom
Ponosni smo na dela vaših roditelja, a vi učinite da budemo ponosni na vas, poručio je Stefanović.



