Izvor: Nezavisne Novine, 08.Sep.2015, 11:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Posao.ba šeti put organizuje Drive 2015:
SARAJEVO - Najveća regionalna leadership i talent management konferencija „DRIVE 2015“ koju već šestu godinu zaredom organizuje Posao.ba, vodeći portal za zapošljavanje i agencija za regrutaciju u BiH, bit će održana 1. oktobra u Sarajevu.
U prethodnih pet godina taj je događaj okupio više od hiljadu učesnika iz cijele regije i više od 100 vodećih svjetskih, regionalnih i lokalnih govornika.
Ove godine DRIVE sa novom energijom nastavlja svoju misiju predstavljanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << najnovijih trendova i praksi u oblasti liderstva i upravljanja ljudskim potencijalima sa posebnim naglaskom na praktična znanja i iskustva.
Učesnici će kroz brojna predavanja, interaktivne radionice i dinamične panel diskusije saznati koji su najnoviji internacionalni smjerovi u kojima se kreće leadership i talent management, ali i upravljanje ljudskim potencijalima općenito.
Cilj je učesnicima ponuditi praktična rješenja njihovih svakodnevnih problema u vođenju i upravljanju ljudima, a za konkretne primjere, te prezentaciju posljednjih trendova i najboljih praksi iz oblasti ljudskih resursa pobrinut će se ovogodišnji govornici, vodeći eksperti iz domena Leadershipa, Talent Managementa i HRM-a, saopćeno je iz portala Posao.ba.
Nastavak na Nezavisne Novine...








