Popović: Centri za majke i bračna savetovališta

Izvor: Studio B, 09.Mar.2014, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popović: Centri za majke i bračna savetovališta

Kandidat Demokratske stranke Srbije za gradonačelnika Beograda Aleksandar Popović izjavio je da će, ako bude izabran, u većim opštinama biti osnovani centri za majke a u svakoj opštini savetovališta za brak i porodicu.

Popović se zauzeo i za povećanje broja dnevnih centara u kojima stariji ljudi mogu da se druže i izgradnju još jednog državnog doma za stare i gerontološkog centra.   

"Obezbedićemo po jednu praznu stolicu za osobe sa posebnim potrebama >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << u Skupštini grada i u skupštinama opština, gde bi njihovi predstavnici mogli da učestvuju u radu skupštine i utiču na izabrane odbornike da ne donose odluke koje su loše za lica sa posebnim potrebama", rekao je Popović.   

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.