Popović: Beogradu je potrebna industrijska zona

Izvor: Studio B, 26.Feb.2014, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popović: Beogradu je potrebna industrijska zona

U okviru kampanje za beogradske izbore, koji su zakazani za 16. mart ove godine, kandidat DSS za gradonačelnika Beograda Aleksandar Popović, obišao je danas lokaciju pored obrenovačkog puta, na kojoj je predviđena industrijska zona

„Pre dve godine u kampanji smo govorili da je potrebno, pored obrenovačkog puta na predviđenoj lokaciji, napraviti industrijsku zonu, napraviti mesto gde će investitori doći, gde će imati zemljište, struju, vodu, gas i sve ono što im je >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << neophodno, kako bi investirali, kako bi zaposlili ljude", rekao je Popović.

Popović je istakao da nakon dve godine - koliko je prošlo od prethodnih izbora - pomenuta lokacija nije privedena nameni, te da će Demokratska stranka Srbije posle 16. marta to da promeni. On je rekao da će, ako DSS dođe na vlast, biti omogućeni uslovi za stvaranje industrijske zone, gde će Beograđani i žitelji drugih mesta imati šansu da se zaposle.

„Ako je to uradila Inđija, ako je to uradio Niš i Vršac, zašto Beograd nije u stanju to da uradi? Odgovor je, pre svega, zbog loše gradske vlasti.

Izgradnja industrijske zone na ovoj lokaciji, razvoj malih i srednjih preduzeća, javnoprivatna partnerstva svuda tamo gde je moguće - osnove su našeg ekonomskog programa za Grad Beograd, programa koji je realan i koji će da omogući prosperitet i bolji razvoj Beograda", zaključio je Aleksandar Popović.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Popović:Napraviti industrijsku zonu

Izvor: B92, 26.Feb.2014

Beograd -- Kandidat Aleksandar Popović za gradonačelnika Beograda Aleksandar Popović ocenio je da Beograd treba da dobije industrijsku zonu pored obrenovačkog puta..."Pre dve godine u kampanji smo govorili da je potrebno, pored obrenovačkog puta na predvidjenoj lokaciji, napraviti industrijsku zonu,...

Nastavak na B92...

Stefanović: Beogradu je potreban tim (VIDEO)

Izvor: NoviMagazin.rs, 26.Feb.2014

Potpredsednik Srpske napredne stranke i menadžer njene kampanje za izbore 16. marta Nebojša Stefanović i dalje ne odgovara ni sa da ni sa ne na pitanje hoće li biti kandidat SNS-a za gradonačelnika Beograda.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.