Izvor: Nezavisne Novine, 18.Okt.2016, 07:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ponesite kišobrane, stiže kiša

BANJALUKA – U Bosni i Hercegovini danas će biti kišovito vrijeme.

"Ujutro pretežno suvo i oblačno. Na zapadu počinje slaba kiša koja će sredinom dana jačati", saopšteno je iz Hidrometeorološkog zavoda Republike Srpske.

Na istoku će i dalje biti suvo. Popodne kiša zahvata većinu predjela, a jačih padavina će biti na jugu, a do večeri i na jugoistoku.

Na sjeveru uveče kiša slabi.

Jutarnja temperatura vazduha od 5°C do 10°C, na jugu do 13°C.

Najviša dnevna temperatura vazduha od 12°C na zapadu do 20°C na jugu i ponegdje na istoku.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.