Pomoći poplavljenoj Rajševi

Izvor: Nezavisne Novine, 16.Avg.2014, 17:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pomoći poplavljenoj Rajševi

BANJALUKA - Potpredsjednik Republike Srpske Enes Suljkanović, tokom posjete poplavljenoj Mjesnoj zajednici Rajševa u opštini Teslić, obećao je da će pokušati pomoći mještanima u skladu sa svojim mogućnostima.

Suljkanović je ocijenio da situacija u kojoj se nalazi veliki broj mještana ovog naselja nije dobra, saopšteno je iz kabineta potpredsjednika Srpske.

Potpredsjednik Republike Srpske posjetio je Mjesnu zajednicu Rajševa na poziv potpredsjednika Skupštine opštine Teslić Mehmeda Dubravca.

Nedavna bujica uništila je putnu infrastrukturu, ali i veliki broj stambenih objekata u ovoj mjesnoj zajednici.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.