Izvor: Vesti-online.com, 25.Apr.2015, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pomoć od deset hiljada evra
Humanitarna organizacija Prohuman iz Bad Zalcuflena u Nemačkoj uručila je donaciju vrednu nekoliko miliona dinara bolnici u Aranđelovcu, zdravstvenim ustanovama u Beogradu, Pirotu i Novom Sadu, a nedavno je na inicijativu dr Mirjane Andrejević Kri, predsednice ovog društva, pomoć stigla i u Opštu bolnicu u Petrovac na Mlavi.
- Uvek se trudimo da sve donacije kojima raspolažemo uputimo na više adresa u otadžbini. Podjednako šaljemo u Srbiju i Republiku Srpsku. Često i >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ja odlazim na teren i u direktnim kontaktima saznajem kakve su stvarne potrebe zdravstvenih ustanova - kaže nam dr Andrejević.
Pošiljku vrednu 10. 000 evra, koja se sastoji od jorgana, jastuka i posteljine dopremio je Ljubiša Simonović iz nemačkog grada Hungena koji se na taj način uključio u red donatora.
Nastavak na Vesti-online.com...














